Историја је учитељица живота.

  • Повећај величину текста
  • Подразумевана величина текста
  • Смањи величину текста
Почетна Управници
О Архиву - Управници

УПРАВНИЦИ

Ел. пошта Штампа ПДФ

 

 

 

 

 

 

 

 

Ди­рек­то­ри - управници 1952-2011.;


Мицић Павле (1952. - 1953., упр.),


Гавриловић Даница (1953. - 1956., упр.),


Петровић Слободан (1956. - 1958., упр.),


Станковић Сава (14.09.1958. - 08.01.1959.; 29.10.1959. - 20.12.1960.; 01.09.1963. - 28.02.1964.; упр.),


Јосић Павле (09.01.1959. - 28.10.1959.; 21.12.1960. - 31.08.1963.; упр),


Филиповић Станоје (1964. - 1977.),

 


 

Чворић Добросав (21.12.1974. - 01.06.1976.; 01.05.1977. - 31.01.1978.; в.д.упр),


Панић Даница (1978. - 1982., дир),

 


 

Шашић Бранко (1982. - 1989., дир),

 


 

Богојевић Славко (1989. - 2004. ,дир),

 


 

Радомир Петровић (2005. - 2016. дир,).

 

 

Давор Станојевић (2016-, дир,).